یکشنبه، 9  اکتوبر 2016

 

اطلاعیه انجمن حقوقدانان افغان در اروپا

 

هم مسلکان عزیز، دانشمندان ارجمند وقلم بدستان  گرانقدر،

 

در24 اکتوبر امسال که مطابق است با  2 عقرب 1395 هجری شمسی، موسسه ملل متحد  هفتادو یکمین سالگرد تاٌسیس خود را تجلیل مینماید. علاوتاٌ این روز مصادف است با هفتادمین سالروز پذیرش دولت افغانستان  بعضویت این سازمان جهانی.

 

بخاطر تجلیل از 70 مین سالگرد عضویت افغانستان به عضویت ملل متحد ،  شورای رهبری انجمن در نظر دارد تا بدین مناسبت صفحه ویژه را در ویبسایت انجمن " سایت حقوق" و صفخه فیس بوک خویش باز نموده ، نقش خویشرا با  نشر مجموعه  از مقالات، در بزرگداشت هر دو سالگرد  ایفا نماید.

 

هیاٌت اجرائیه شورای رهبری انجمن از شما هم مسلکان و دانشمندان و قلم بدستان گرامی عرصه حقوق و علوم سیاسی دوستانه تقاضا مینماید تا با ارسال مقالات پژوهشی وتحلیلی تان  صفحه ویژه سایت انتر نتی و صفحه فیس بوک انجمن حقوقدانان افغان در اروپا را رنگین و وزینتر ساخته مقالات شان را  الی تاریخ 22 اکتوبر 2016 به آدرس که در زیر نشانی گردیده است، جهت نشر ارسال فرمایند.

 

مقالات میتوانند هم به زبانهای ملی ما و هم به زبانهای خارجی منجمله انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، دنمارکی و تحریر گردند:

 

ما امیدواریم و افتخار خواهیم داشت تا هم مسلکان گرامی ، دانشمندان  ارجمند و قلم بدستان محترم ما با تحریر مقالات ارزشمند شان در این تجلیل و بزرگداشت با انجمن حقوقدانان افغان در اروپا و وستلتاٌ در یک بزرگداشت که در سطح  ملی  وجهانی به عمل میآید، شریک گردند.

 

قبلاٌ  و قلباٌ از همکاری شما سپاسگزاریم.

 

آدرس ارسال:

editors.hoqooq@gmail.com;

با احترام

 

هیاٌت اجرائیه ، شورای رهبری

 

انجمن حقوقدانان افغان در اروپا

 

 


بالا
 
بازگشت